Polska, medal - Jan Paweł II - Gaude Mater Polonia, 1978

Cena wylicytowana: 410 zł
Aukcja zakończyła się 18-06-2020 21:54:00
303145
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989, medal - Jan Paweł II - Gaude Mater Polonia, 1978, Aw: Popiersie Papieża w lewo z zarysem wizerunku Matki Boskiej Częstochowskiej, JAN PAWEŁ II 16.10.1978, sygnatura St. Sikora (Stanisław Sikora), Rw: Fragment różańca z krzyżem, GAUDE MATER POLONIA
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro próby 925, 68.7 mm, 150,41 g, trzy punce na obrzeżu
Literatura: Nestorowicz 15, Grabowski 111

Cena końcowa: 410 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 111

1)  410 zł
2)  400 zł
3)  400 zł
4)  380 zł
5)  330 zł
6)  310 zł