Polska, medali wybity z okazji pierwszej podróży statku M/S Piłsudski, 1935

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 18-06-2020 21:47:00
303948
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, medali wybity z okazji pierwszej podróży statku M/S Piłsudski, 1935, Aw: Statek na morzu i napis w otoku M/S PIŁSUDSKI, Rw: Zarys Europy i Ameryki z zaznaczeniem trasy pierwszej podróży z Gdyni do Ameryki
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 39.8 mm, 29.61 g, stara ale nieładna patyna, w oryginalnym, nieco uszkodzonym tekturowym pudełku
Literatura: Strzałkowski 765 (RR)

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 431

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  95 zł
4)  60 zł