Wyspy Cooka, zestaw 12 x 1 dolar - seria Znaki Zodiaku

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 115 zł
Aukcja zakończyła się 11-06-2020 22:33:00
303422
Opis: Wyspy Cooka - Elżbieta II od 1952, zestaw 12 x 1 dolar - seria Znaki Zodiaku
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: razem 12 sztuk, bilon złocony, średnica ok. 40 mm, monety w plastikowych kapslach

Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 185

1)  115 zł
2)  110 zł
3)  85 zł
4)  65 zł
5)  60 zł