Polska, 3/4 rubla = 5 złotych, 1840 MW

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 540 zł
Aukcja zakończyła się 11-06-2020 21:27:40
303624
Opis: Polska - Zabór rosyjski - Mikołaj I 1825-1855, 3/4 rubla = 5 złotych, 1840 MW, Warszawa, gęsty ogon, pofalowana wstążka, większe cyfry daty
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: delikatna patyna
Literatura: Bitkin 1146, Plage 365, Kuriański Z5W40.3.a, Berezowski 5 zł

Cena końcowa: 540 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 204

1)  540 zł
2)  520 zł
3)  400 zł
4)  390 zł
5)  240 zł
6)  220 zł
7)  190 zł
8)  185 zł
9)  180 zł