Ryga- miasto, półtorak, 1623

Ryga- miasto, półtorak, 1623

Ryga- miasto, półtorak, 1623

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 04-06-2020 21:18:40
303012
Opis: Ryga- miasto - Gustaw II Adolf 1621-1632, półtorak, 1623, Ryga, ADOLP na awersie
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: AAJ 11, Haljak 1461, Górecki R.23.1.b (F1)

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 217

1)  90 zł
2)  85 zł
3)  60 zł
4)  20 zł
5)  18 zł