Cesarstwo Rzymskie, denar - naśladownictwo z epoki

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 04-06-2020 20:13:20
303257
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Naśladownictwa monet rzymskich, denar - naśladownictwo z epoki, Aw: Głowa nieokreślonego władcy, w wieńcu laurowym, w prawo, pseudolegenda, Rw: Fecunditas stojąca na wprost, trzymająca berło i dziecię, pseudolegenda
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 18.5 mm, 2.74 g, miejscowa, ciemna patyna
Literatura: Anokhin (2015) 435

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 108

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  50 zł