Francja, écu "aux lauriers", 1784
Cena wylicytowana: 320 zł
301893
Opis: |
Francja - Ludwik XVI 1774-1793, écu "aux lauriers", 1784, Pau |
Stan zachowania: |
III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
srebro, 29.18 g, subtelna patyna |
Gadoury 356a, Droulers 883a |
Cena końcowa: 320 zł
Cena wywoławcza: 210 zł
Cena szacunkowa: 350 zł
Ilość odsłon: 131
1) 320 zł
2) 310 zł
3) 300 zł
4) 210 zł
min |