Niemcy, talar, 1651

Niemcy, talar, 1651

Niemcy, talar, 1651

Cena wylicytowana: 1 000 zł
Aukcja zakończyła się 21-05-2020 21:26:20
198185
Opis: Niemcy - Saksonia - linia albertyńska 1547-1918 - Jan Jerzy I 1615-1656, talar, 1651, Drezno, Aw: Popiersie w prawo i napis w otoku, Rw: Tarcza herbowa i napis wokoło
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 28.88 g, patyna
Literatura: Dav. 7612, Clauss/Kahnt 169, Schnee 879

Cena końcowa: 1 000 zł
Cena wywoławcza: 760 zł
Cena szacunkowa: 1 250 zł
Ilość odsłon: 232

1)  1 000 zł
2)  980 zł
3)  940 zł
4)  920 zł
5)  880 zł
6)  860 zł
7)  840 zł
8)  780 zł
9)  760 zł