Polska, 3 grosze, 1831

Polska, 3 grosze, 1831

Polska, 3 grosze, 1831

Cena wylicytowana: 135 zł
Aukcja zakończyła się 07-05-2020 20:35:40
301004
Opis: Polska - Powstanie Listopadowe 1830-1831, 3 grosze, 1831, Warszawa
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Bitkin 8, Iger PL.31.1.a (R), Plage 282

Cena końcowa: 135 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 570

1)  135 zł
2)  130 zł
3)  125 zł
4)  120 zł
5)  110 zł
6)  100 zł
7)  80 zł
8)  70 zł
9)  65 zł
10)  60 zł
11)  50 zł
12)  34 zł
13)  30 zł