Polska, medalik religijny z uszkiem, 1910

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 140 zł
Aukcja zakończyła się 30-04-2020 22:27:00
300077
Opis: Polska, medalik religijny z uszkiem, 1910, Aw: Prostokątna rama w której Matka Boska Częstochowska, PAMIĄT. KORONAC. - MATKI BOS. - CZĘSTOCHOWSK. - 22/V 1910, Rw: Popiersie Piusa X w prawo, na odcięciu ramienia sygnatura SW, OJCIEC ŚWIĘTY - PIUS X - OFIARODAW. KORON
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 22.3 mm, 3.67 g, patyna

Cena końcowa: 140 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 297

1)  140 zł
2)  135 zł
3)  80 zł
4)  30 zł