Śląsk, medal na pamiątkę 50. rocznicy budowy , 1759

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 600 zł
Aukcja zakończyła się 30-04-2020 22:26:00
300073
Opis: Śląsk - Śląsk pod panowaniem pruskim - Fryderyk II 1740-1786, medal na pamiątkę 50. rocznicy budowy , 1759, Aw: Panorama z widokiem trzech miejscowości (Niederwiese, Harpersdorff, Probsthain - Wieża Dolna, Twardocice i Proboszczów), u góry w wieńcu ACH GOTT WIE WEIT, Rw: Fasada "Kościoła Łaski", u góry w wieńcu GOTT LOB WIE NAH, w odcinku HIRSCHBERGISCHES 50: / IÄHRIGES EVANGELI: / KIRCHEN IUBILÄUM / 1759
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 38.6 mm, 14.46 g, lekko czyszczony, delikatna patyna, w srebrze wybito 500 sztuk
Literatura: F.u.S. 4408, Sakwerda s. 79

Cena końcowa: 600 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 284

1)  600 zł
2)  580 zł
3)  560 zł
4)  500 zł
5)  470 zł
6)  330 zł