Francja, medalik z uszkiem, XIX w.

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 30-04-2020 22:17:40
300333
Opis: Francja, medalik z uszkiem, XIX w., Aw: Popiersie, w zbroi, w lewo, z prawej krzyż lotaryński i LM, z lewej pod koroną miecz sztychem do góry, z boków po lilii, Rw: Kwiat ostu na którym krzyż lotaryński, obok BIENHEUREUSE / JOANNA D'ARC / P.P.N.
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 21.4 mm, 4.68 g

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 201

1)  55 zł
2)  50 zł
3)  34 zł
4)  28 zł
5)  24 zł