Zakończenie: 16-04-2020 20:00 ÷ 22:26
Rosja, kopiejka, 1682-1696
196822
Aw: Jeździec na koniu z włócznią w prawo, poniżej oM, Rw:... | III+ |
80 zł szac. 25 zł 121 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Rosja, kopiejka, 1584-1598
196829
Aw: Jeździec na koniu w prawo, poniżej ПC, Rw: Legenda | III/III+ |
60 zł szac. 20 zł 187 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Rosja, kopiejka, 1606-1610
196831
Aw: Jeździec na koniu w prawo, Rw: Legenda | III+ |
48 zł szac. 25 zł 176 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Rosja, kopiejka, 1613-1645
196832
Aw: Jeździec na koniu w prawo, poniżej oznaczenie mennicy... | III+ |
22 zł szac. 30 zł 96 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Francja, asygnata na 5 liwrów, (31.10.1793)
196925
seria 26251 | III- |
24 zł szac. 40 zł 131 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Niemcy, denar, 983-1002
196963
Aw: Krzyż grecki, w każdym kącie kulka, +O...REX, Rw: S /... | II- |
340 zł szac. 100 zł 213 wyświetleń |
8 | zakończona | |
Niemcy, denar typu OAP, 983-1002
196964
Aw: Krzyż grecki, w kątach O-D-D-O, legenda, Rw: Kapliczk... | III- |
100 zł szac. 50 zł 114 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Niemcy, denar krzyżowy, X/XI w.
196965
Aw: Kapliczka z krzyżem z kulek wewnątrz, z boków po trzy... | III/IV |
42 zł szac. 40 zł 152 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Niemcy, denar, 983-1002
196972
Aw: Krzyż grecki, w każdym kącie kulka, + O...REX, Rw: S ... | III+ |
70 zł szac. 60 zł 142 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, 100 marek polskich, 23.08.1919
197541
seria IH-Z, numeracja 992501 | I- |
40 zł szac. 40 zł 205 wyświetleń |
5 | zakończona |