Polska, medal z Matką Boską wybity na 600-Lecie Jasnej Góry, 1982
Zakończenie: 16-04-2020 22:21:00
199462
Opis: | Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989, medal z Matką Boską wybity na 600-Lecie Jasnej Góry, 1982, Aw: Matka Boska z Dzieciątkiem i napisy po bokach: REGINA POLONIAE 1382 - 1982, Rw: Napis w pięciu wierszach: BOGURODZICA / DZIEWICA / BOGIEM / SŁAWIENA / MARYJA |
Stan zachowania: | I-, About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | 44.8 mm, srebro próby '925', 46.27 g, punca na obrzeżu |
Literatura: | Grabowski 317, Nestorowicz - |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 131