Polska, Medal pamiątkowy, 1891

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 150 zł
Aukcja zakończyła się 16-04-2020 22:19:40
199177
Opis: Polska - Polska pod zaborami 1795-1918, Medal pamiątkowy, 1891, Aw: Popiersie Karola Marcinkowskiego w lewo, niżej MARCINKOWSKI FCT., na dole sygnatura STEFAN BELOW., DR. KAROL - MARCINKOWSKI, Rw: TOWARZYSTWO / POMOCY NAUKOWEJ / IMIENIA / KAROLA MARCINKOWSKIEGO / DLA / MŁODZIEŻY X. POZNANSKIEGO / 1841-1891 / STARANIEM STYPENDANÓW, w otoku WYDOBYWAĆ Z NARODU ZDATNĄ MŁODZIEŻ I OBRACAĆ JÉJ TALENTA NA POŻYTEK KRAJU., medal wykonany w zakładzie Stefana Belowa w Poznaniu
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje: cynk, 38.3 mm, 19.35 g

Cena końcowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 125 zł
Ilość odsłon: 196

1)  150 zł
2)  145 zł
3)  130 zł
4)  80 zł