Austria, odznaka pamiątkowa Dorna-Watra, 1916

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 120 zł
Aukcja zakończyła się 16-04-2020 22:18:20
199515
Opis: Austria, odznaka pamiątkowa Dorna-Watra, 1916, Grupa żołnierzy, w górach, celujących do przeciwnika ukrytego za skałami, u góry DORNA – WARTA, na dole w kartuszu WELTKRIEG / 1914–1916, z prawej sygnatura ARKANZAS GESCH, odznaka jednoczęściowa, bita z kontrą, mocowana na agrafkę
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz, 27.5 x 41.7 mm, 6.27 g, odznaka upamiętniająca walki austriacko-rosyjskie podczas I wojny światowej w okolicy miasteczka Watra Dorna, położonego przy ujściu Dorny do Złotej Bystrzycy; wizerunek na odznace pokazuje pozycje rosyjskie w wąwozie Złotej Bystrzycy atakowane i zdobyte przez Legionistów polskich gen. Karola Trzaski-Durskiego

Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 260

1)  120 zł
2)  115 zł