Austria, odznaka pamiątkowa Złota Lipa, 1917

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 46 zł
Aukcja zakończyła się 16-04-2020 22:18:00
199514
Opis: Austria, odznaka pamiątkowa Złota Lipa, 1917, Grupa żołnierzy, w górach, celujących do przeciwnika ukrytego za skałami, u góry łeb lwa, z boków 1914 - 1917, na dole ZLOTA LIPA, z prawej sygnatura ARKANZAS GESCH
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: cynk, 29.2 x 39.7 mm, 4.29 g, urwana agrafka, powierzchniowa korozja, odznaka upamiętniajaca walki austriacko-rosyjskie nad rzeką Złota Lipa na Ukrainie w latach 1914-1917, obecni9e te walki określane są jako bitwa galicyjska

Cena końcowa: 46 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 298

1)  46 zł
2)  44 zł
3)  32 zł
4)  30 zł