Polska, trojak, 1596

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, trojak, 1596

Polska, trojak, 1596

Cena wylicytowana: 410 zł
Aukcja zakończyła się 16-04-2020 21:15:20
199333
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1596, Wschowa, na rewersie dwa kwiatki u dołu, po bokach herbu Lewart litery I-F, korona płaska, kropka pomiędzy datą 9.6
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje:
Literatura: Iger W.96.1.d

Cena końcowa: 410 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 311

1)  410 zł
2)  400 zł
3)  190 zł
4)  175 zł
5)  160 zł
6)  130 zł
7)  120 zł
8)  115 zł
9)  110 zł
10)  105 zł
11)  90 zł