Rzym Kolonialny, brąz, 198-217

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 115 zł
Aukcja zakończyła się 16-04-2020 20:53:40
199152
Opis: Rzym Kolonialny - Tracja - Hadrianopolis - Karakalla 198-217, brąz, 198-217, Aw: Głowa cesarza w wieńcu laurowym w prawo, (AVT K M AVP CЄV) ANTΩNЄINOC, Rw: Skrzydlaty Geniusz strojący w lewo, opierający się o pochodnię, AΔPIANOΠOΛЄITΩN
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 18.7 mm, 2.68 g, zielona patyna
Literatura: Varbanov 3525

Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 127

1)  115 zł
2)  110 zł
3)  95 zł