Zakończenie: 02-04-2020 20:00 ÷ 22:25
Niemcy, liczman
198106
Aw: Sułtan turecki na koniu, w lewo, TVRCKI - CHS - KEISE... | III/IV |
30 zł szac. 50 zł 203 wyświetleń |
1 | zakończona | |
broszka z monogramem OECS, XIX/XX w.
198395
WIeniec z liści dębowych, zwieńczony koroną, w wieńcu mon... | II |
125 zł szac. 200 zł 215 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, sygnet patriotyczny - z Orłem Polski, (1931-1963)
198927
Orzeł na tle plastikowego wypełnienia, boki sygnetu zdobione | III+ |
130 zł szac. 100 zł 880 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, sygnet patriotyczny - z Orłem Polski
198928
Orzeł na tle plastikowego wypełnienia | III |
620 zł szac. 600 zł 765 wyświetleń |
4 | zakończona |