Polska, 2 złote, 1996

Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, 2 złote, 1996

Polska, 2 złote, 1996

Cena wylicytowana: 330 zł
Aukcja zakończyła się 02-04-2020 21:50:40
198922
Opis: Polska - III Rzeczpospolita Polska od 1989 - monety kolekcjonerskie, 2 złote, 1996, Warszawa, Zygmunt II August 1548 - 1572
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: patyna, nordic gold, nakład 200.000 szt., najrzadsza moneta z serii monet dwuzłotowych III RP
Literatura: Parchimowicz 732

Cena końcowa: 330 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 120

1)  330 zł
2)  320 zł
3)  300 zł
4)  280 zł
5)  260 zł
6)  250 zł
7)  240 zł
8)  185 zł