Polska, trojak, 1624
Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, trojak, 1624
Cena wylicytowana: 310 zł
198353
Opis: |
Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1624, Kraków |
Stan zachowania: |
III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
miejscowa patyna |
Iger K.24.1.a |
Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 325
1) 310 zł
2) 300 zł
3) 260 zł
4) 160 zł
5) 55 zł
6) 44 zł
7) 36 zł
8) 32 zł
min |