Polska, trojak, 1595

Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, trojak, 1595

Polska, trojak, 1595

Cena wylicytowana: 195 zł
Aukcja zakończyła się 02-04-2020 21:05:20
199008
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1595, Lublin, skrócona data rozdzielona herbem Lewart, wąska głowa króla, korona z krzyżykiem
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna
Literatura: Iger L.95.6.a (R)

Cena końcowa: 195 zł
Cena wywoławcza: 110 zł
Cena szacunkowa: 180 zł
Ilość odsłon: 238

1)  195 zł
2)  190 zł
3)  180 zł
4)  170 zł
5)  155 zł
6)  155 zł
7)  145 zł
8)  135 zł
9)  115 zł
10)  110 zł