Polska, półgrosz litewski, 1551

Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 02-04-2020 20:59:00
199000
Opis: Polska - Zygmunt II August 1545-1572 - monety litewskie, półgrosz litewski, 1551, Wilno, końcówki napisów LI / LITVA
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna, nieco rzadszy rocznik
Literatura: Cesnulis-Ivanauskas 4SA46-13 (R), Kop. 3243 (R1)

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 136

1)  70 zł
2)  65 zł
3)  55 zł
4)  42 zł
5)  30 zł