Polska, półgrosz litewski, 1513
Zakończenie: 02-04-2020 20:57:40
198999
Opis: | Polska - Zygmunt I Stary 1506-1548 - monety litewskie, półgrosz litewski, 1513, Wilno, wariant z skróconą datą (15)13 w napisie otokowym |
Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | stara patyna |
Literatura: | Ivanauskas 1S85-4, Kop. 3139 (R) |
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 117