XIII/XIV w. monety z ziem polskich i sąsiadujących, brakteat, XIII w.
Zakończenie: 02-04-2020 20:55:40
198467
Opis: | XIII/XIV w. monety z ziem polskich i sąsiadujących, brakteat, XIII w., Krzyż św. Andrzeja z kulką w środku i kulką w każdym z ramion, w przeciwległych kątach trójliście i prawdopodobnie litery A, dwie kulki na kołnierzu na przedłużeniu ramienia krzyża |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 15.9 mm, 0.19 g, rzadki |
Literatura: | Garbaczewski Świat Brakteatów 306, Radzanowo 3, Sarbsk 102 |
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 123