XIII/XIV w. monety z ziem polskich i sąsiadujących, brakteat, 2. poł XIII w.
Zakończenie: 02-04-2020 20:54:00
198463
Opis: | XIII/XIV w. monety z ziem polskich i sąsiadujących, brakteat, 2. poł XIII w., Przewiązana lilia, której boczne płatki zakończone są kulkami, na kołnierzu obwódka perełkowa |
Stan zachowania: | II-/III+, Extremely Fine / Very Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 16.6 mm, 0.15 g, lekko pognieciony kołnierz |
Literatura: | Wieleń 71, Str. 79 |
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 206