XIII/XIV w. monety z ziem polskich i sąsiadujących, brakteat, XIII w.

Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 280 zł
Aukcja zakończyła się 02-04-2020 20:53:40
198469
Opis: XIII/XIV w. monety z ziem polskich i sąsiadujących, brakteat, XIII w., Gotycka litera A zwieńczona klinem
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 17.4 mm, 0.17 g, minimalnie podgięty kołnierz
Literatura: Str. 27, Wieleń 63

Cena końcowa: 280 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 189

1)  280 zł
2)  270 zł
3)  250 zł
4)  210 zł
5)  190 zł
6)  160 zł
7)  140 zł
8)  130 zł
9)  125 zł