XIII/XIV w. monety z ziem polskich i sąsiadujących, brakteat, XIII w.
Zakończenie: 02-04-2020 20:53:20
198461
Opis: | XIII/XIV w. monety z ziem polskich i sąsiadujących, brakteat, XIII w., Na trójkątnej podstawie słup, wokół trzy kulki |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 17.1 mm, 0.15 g, pęknięcie, lekko zgnieciony |
Literatura: | Wieleń 3, Sarbsk 8, Kop. 310d (R2) |
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 128