Cesarstwo Rzymskie, denar, 112-114
Zakończenie: 02-04-2020 20:16:40
198024
Opis: | Cesarstwo Rzymskie - Trajan 98-117, denar, 112-114, Rzym, Aw: Głowa cesarza w prawo i napis IMP TRAIANO AVG GER DAC P M TR P P COS VI P P, Rw: Stojąca Arabia, trzymająca gałązkę, u jej stóp wielbłąd, wokoło napis S P Q R OPTIMO PRINCIPI, w odcinku u dołu ARAB ADQ |
Stan zachowania: | III-, Nearly Very Five |
Dodatkowe informacje: | srebro, 2.98 g, ciemna patyna |
Literatura: | RIC 245 |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 160