Cesarstwo Rzymskie, denar, 112-114

Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 220 zł
Aukcja zakończyła się 02-04-2020 20:16:40
198024
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Trajan 98-117, denar, 112-114, Rzym, Aw: Głowa cesarza w prawo i napis IMP TRAIANO AVG GER DAC P M TR P P COS VI P P, Rw: Stojąca Arabia, trzymająca gałązkę, u jej stóp wielbłąd, wokoło napis S P Q R OPTIMO PRINCIPI, w odcinku u dołu ARAB ADQ
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: srebro, 2.98 g, ciemna patyna
Literatura: RIC 245

Cena końcowa: 220 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 150

1)  220 zł
2)  210 zł
3)  110 zł
4)  95 zł