Cesarstwo Rzymskie, denar, 225–227

Cena wylicytowana: 500 zł
Aukcja zakończyła się 26-03-2020 21:22:40
198803
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Orbiana (żona Aleksandra Sewera) 225-227, denar, 225–227, Rzym, Aw: Popiersie cesarzowej w prawo, SALL BARBIA - ORBIANA AVG, Rw: Siedząca w lewo Concordia, trzymająca paterę, za nią róg obfitośći, wokoło CONCORDI-A - AVGG
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 2.98 g, patyna
Literatura: RIC 319

Cena końcowa: 500 zł
Cena wywoławcza: 450 zł
Cena szacunkowa: 750 zł
Ilość odsłon: 204

1)  500 zł
2)  490 zł
3)  470 zł
4)  450 zł