Polska, plakieta z Włodzimierzem Leninem, 1958

Literatura, monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 290 zł
Aukcja zakończyła się 19-03-2020 22:52:40
197926
Opis: Polska - XX w., plakieta z Włodzimierzem Leninem, 1958, Głowa Lenina w lewo, w dolnej części W•I•LENIN, wyżej 1918 KPP 1958, na dole SIŁY WSPÓŁNYMI WPROWADZIM / KOMUNISTYCZNY NASZ ŁAD, na stronie odwrotnej POLSKA / ZJEDNOCZONA / PARTIA / ROBOTNICZA / KOMITET / WOJEWÓDZKI / KATOWICE, plakieta projektu Rufina Koźbieleckiego wykonana z okazji zjazdu PZPR
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 85.2 x 120.3 mm, 411.07 g, lekko przetarta

Cena końcowa: 290 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 169

1)  290 zł
2)  280 zł