Polska, szeląg, 1751

Literatura, monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, szeląg, 1751

Polska, szeląg, 1751

Cena wylicytowana: 220 zł
Aukcja zakończyła się 19-03-2020 20:57:00
197720
Opis: Polska - August III 1733-1763 - monety polsko-saskie, szeląg, 1751, Gubin lub Grünthal, bez litery pod tarczami
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Kahnt FA2 702, Kop. 2030, Merseb. 179

Cena końcowa: 220 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 486

1)  220 zł
2)  210 zł
3)  160 zł
4)  105 zł
5)  100 zł
6)  95 zł
7)  90 zł
8)  85 zł
9)  60 zł
10)  55 zł
11)  50 zł
12)  48 zł
13)  46 zł
14)  44 zł
15)  40 zł
16)  38 zł
17)  36 zł