Polska, Odznaka Pamiątkowa I Brygady Wojsk Polskich (Polskiej Siły Zbrojnej), od 1921

Cena wylicytowana: 480 zł
Aukcja zakończyła się 12-03-2020 22:46:00
197313
Opis: Polska - II Rzeczpospolita 1918-1939, Odznaka Pamiątkowa I Brygady Wojsk Polskich (Polskiej Siły Zbrojnej), od 1921, Krzyż maltański, na ramionach USQUE / 1917 - 1918 / AD / FINEM, niżej wieniec na którym 1 BR. - WOJSK - POLSKICH, w kątach krzyża wieniec, na środku krzyża Orzeł, na stronie odwrotnej wybity numer 1133, odznaka dwuczęściowa, bita z delikatną kontrą, mocowana na słupek, nakrętka sygnowana STANISŁAW REISING / GRAWER - WARSZAWA / NIECAŁA 1.
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: tombak srebrzony, srebro, emalia, 29.2 x 30.1 mm, 10.00 g, pęknięcia i wykruszenia emalii
Literatura: Stela 5.12, Sawicki/Wielechowski s. 646

Cena końcowa: 480 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 472

1)  480 zł
2)  470 zł
3)  430 zł
4)  400 zł
5)  300 zł
6)  280 zł
7)  230 zł
8)  210 zł
9)  100 zł
10)  95 zł