Watykan (Państwo Kościelne), scudo, 1846 R

Cena wylicytowana: 2 200 zł
Aukcja zakończyła się 12-03-2020 22:42:40
197627
Opis: Watykan (Państwo Kościelne) - Sede vacante 1846, scudo, 1846 R, Rzym, Aw: Baldachim i dwa skrzyżowane klucze nad tarczą z herbem, Rw: Wzlatujący Gołąbek Pokoju
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 24.27 g, delikatna patyna
Literatura: Berman 3295, CNI 2, Muntoni 2

Cena końcowa: 2 200 zł
Cena wywoławcza: 1 350 zł
Cena szacunkowa: 2 250 zł
Ilość odsłon: 295

1)  2 200 zł
2)  2 100 zł
3)  1 450 zł
4)  1 350 zł