Niemcy, talar, 1623

Niemcy, talar, 1623

Niemcy, talar, 1623

Cena wylicytowana: 900 zł
Aukcja zakończyła się 12-03-2020 22:27:40
197622
Opis: Niemcy - Saksonia - linia albertyńska 1547-1918 - Jan Jerzy I 1615-1656, talar, 1623, Drezno, Aw: Półpostać w prawo, napisy w otoku, Rw: Wielopolowa tarcza herbowa, powyżej hełmy z labrami i klejnotami, napisy w otoku
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: srebro 28.70 g, ślady korozji, patyna
Literatura: Davenport 7601, Keilitz/Kahnt 156, Schnee 818, Merseb. 1027

Cena końcowa: 900 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 157

1)  900 zł
2)  880 zł
3)  680 zł
4)  640 zł