Niemcy, dwutalar, 1608

Niemcy, dwutalar, 1608

Niemcy, dwutalar, 1608

Cena wylicytowana: 7 000 zł
Aukcja zakończyła się 12-03-2020 22:27:00
197617
Opis: Niemcy - Saksonia - linia albertyńska 1547-1918 - Krystian II, Jan Jerzy I i August 1591-1611, dwutalar, 1608, Drezno, Aw: Półpostać Krystiana z mieczem i hełmem w dłoni przedziela datę, napis, Rw: Półpostacie Jana Jerzego i Augusta zwrócone ku sobie, napis
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 56.45 g, wybity stemplem talara na grubym krążku, patyna
Literatura: Kelitz/Kahnt 229, Schnee 766, Davenport 7565, Ampach 14219

Cena końcowa: 7 000 zł
Cena wywoławcza: 5 400 zł
Cena szacunkowa: 9 000 zł
Ilość odsłon: 309

1)  7 000 zł
2)  6 800 zł