Polska, szeląg, bez daty

Polska, szeląg, bez daty

Polska, szeląg, bez daty

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 12-03-2020 20:47:40
186257
Opis: Polska - Kazimierz IV Jagiellończyk 1446-1492, szeląg, bez daty, Gdańsk, Aw: Na tarczy Orzeł w koronie, wokoło (kwiat) KASIMIRVS • R • POLONI, Rw: Tarcza z herbem Gdańska z dużą koroną, wokoło (krzyż lotaryński) MONETA • CIVIT • DANCI
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: srebro 1.28 g, miejscowa patyna
Literatura: CNG 39, Frynas P.18.9, Kop. 7215 (R)

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 128

1)  75 zł
2)  70 zł
3)  50 zł
4)  46 zł
5)  42 zł