Polska, 2.000 złotych, 1.06.1979

Cena wylicytowana: 12 zł
Aukcja zakończyła się 12-03-2020 20:12:20
207168
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989, 2.000 złotych, 1.06.1979, seria W, numeracja 0226595
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ślady po złamaniach, zmarszczenia papieru, banknot po konserwacji
Literatura: Lucow 1473 (R2), Miłczak 155a

Cena końcowa: 12 zł
Cena wywoławcza: 6 zł
Cena szacunkowa: 10 zł
Ilość odsłon: 168

1)  12 zł
2)  10 zł
3)  9 zł
4)  8 zł
5)  6 zł