Polska, Medal Niepodległości – miniatura, od 1930

Cena wylicytowana: 34 zł
Aukcja zakończyła się 05-03-2020 22:40:00
196380
Opis: Polska - XX wiek - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, Medal Niepodległości – miniatura, od 1930, Trzy hydry przebite trzema mieczami, obok sygnatura GW, BOJOWNIKOM NIEPODELGŁOŚCI, na stronie odwrotnej RP, medal jednoczęściowy, mocowany na wstążkę, zachowana oryginalna wstążka
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz, 15.8 mm, 2.40 g
Literatura: Oberleitner cz. 3, str. 43-46

Cena końcowa: 34 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 118

1)  34 zł
2)  32 zł
3)  28 zł
4)  26 zł