Polska, ALEKSANDER FREDRO, 1864

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 240 zł
Aukcja zakończyła się 30-01-2020 22:29:00
194279
Opis: Polska - Polska pod zaborami 1795-1918, ALEKSANDER FREDRO, 1864, medal autorstwa Alberta Barre’a Aw: Popiersie pisarza w lewo, wokoło ALEKSANDER FREDRO POETA DRAMATYCZNY, sygnatura A. BARRE; Rw: W wieńcu laurowym poziomo DOBRZE ZASŁUŻONEMU RODACY 1864
Stan zachowania: II/III, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: miedź, 56.3 mm, 71.02 g, medal czyszczony
Literatura: Chomyn 58-60, H-Cz. 3890 (w srebrze)

Cena końcowa: 240 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 370

1)  240 zł
2)  230 zł
3)  200 zł
4)  165 zł
5)  155 zł