Wielka Brytania, medal na pamiątkę unii Irlandii z Wielką Brytanią, 1801

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 30-01-2020 22:28:00
194644
Opis: Wielka Brytania - Jerzy III 1760-1820, medal na pamiątkę unii Irlandii z Wielką Brytanią, 1801, Aw: Popiersie w prawo, w wieńcu laurowym na głowie, niżej NATUS JUNII IV MDCCXXXVIII, GEORGIUS III•D•G BRITANNIARUM REX•F•D, Rw: Brytania trzymająca tarczę i ster, niżej cherubin trzymający księgę z XIX i harfą, niżej sygnatura K & K, NULLA DIES PACEM NEC FŒDERA RUMPET
Stan zachowania: II/III, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 48.9 mm, 59.82 g, patyna

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 237

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  90 zł
4)  80 zł