Francja, medal z serii władcy Francji - Childebert II, 1840

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 165 zł
Aukcja zakończyła się 30-01-2020 22:24:40
194642
Opis: Francja - XIX wiek, medal z serii władcy Francji - Childebert II, 1840, Aw: Popiersie władców w lewo, z prawej CAQUÉ.1840, wokół CHILDEBERT II DIT LE - JUSTE ROI - DE FRANCE., Rw: CHILDEBERT II DIT LE JUSTE. / 17EME ROI. / FILS DE THIERRI I. / NÉ 683. / ROI 695. / PÉPIN / PROFITE DE LA FAIBLESSE / DE CHILDEBERT / POUR NOMMER GRIMOALD, / LE PLUS JEUNE DE SES DEUX FILS, / MAIRE DU PALAIS / ET ÉTABLIR DROGON. / SON AINÉ DUC DE / CHAMPAGNE / MORT 711., na obrzeżu nabita punca CUIVRE
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 51.8 mm, 72.98 g, patyna

Cena końcowa: 165 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 215

1)  165 zł
2)  160 zł
3)  140 zł