Grecja i posthellenistyczne, brąz, II-I w. pne
Zakończenie: 30-01-2020 20:57:00
194551
Opis: | Grecja i posthellenistyczne - Macedonia - Pella, brąz, II-I w. pne, Aw: Głowa Ateny w hełmie w prawo, Rw: Nike w bidze w prawo, powyżej gwiazda, w odcinku (ΠEΛΛHΣ) |
Stan zachowania: | III-, Nearly Very Five |
Dodatkowe informacje: | brąz, 21.1 mm, 8.53 g, wyszczerbienie krążka |
Literatura: | SNG ANS 571. SNG Cop. 256 |
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 167