Rosja, 5 kopiejek, 1780 EM

Rosja, 5 kopiejek, 1780 EM

Rosja, 5 kopiejek, 1780 EM

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 16-01-2020 21:38:40
193884
Opis: Rosja - Katarzyna II 1762-1796, 5 kopiejek, 1780 EM, Jekaterinburg
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Bitkin 631, Brekke 240, Diakov 410

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 397

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  32 zł
4)  30 zł