Polska, 1 grosz, 1923

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Polska, 1 grosz, 1923

Polska, 1 grosz, 1923

Cena wylicytowana: 130 zł
Aukcja zakończyła się 09-01-2020 20:59:20
193603
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 - monety obiegowe, 1 grosz, 1923, Kings Norton
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: bardzo ładne, patyna
Literatura: Parchimowicz 101a

Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 173

1)  130 zł
2)  125 zł
3)  100 zł
4)  70 zł
5)  60 zł
6)  46 zł
7)  42 zł
8)  38 zł