Polska, 10 złotych, 1933

Polska, 10 złotych, 1933

Polska, 10 złotych, 1933

Cena wylicytowana: 480 zł
Aukcja zakończyła się 02-01-2020 20:56:00
192981
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 - monety obiegowe, 10 złotych, 1933, Warszawa, Romuald Traugutt - 70. rocznica Powstania Styczniowego
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: zapiłowanie na rancie rewersu na godz 2-ej, złotawa patyna
Literatura: Parchimowicz 122

Cena końcowa: 480 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 427

1)  480 zł
2)  470 zł
3)  310 zł
4)  270 zł
5)  240 zł
6)  230 zł
7)  220 zł
8)  200 zł
9)  195 zł
10)  130 zł
11)  120 zł