Polska, odznaka pamiątkowa, 1930

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaki

Cena wylicytowana: 110 zł
Aukcja zakończyła się 26-12-2019 22:02:20
192612
Opis: Polska - II Rzeczpospolita 1918-1939, odznaka pamiątkowa, 1930, Kartusz, na kórym cyklista na rowerze w lewo, niżej wygrawerowane II, z góry i boków otoczony wieńcem, na stronie odwrotnej 1y / Turyst. Raid / Gwiaździsty / W. O. Z. K. / Łowicz / 19.VI.30
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro ?, 23.1 x 30.4 mm, 7.15 g

Cena końcowa: 110 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 287

1)  110 zł
2)  105 zł
3)  100 zł
4)  90 zł
5)  80 zł
6)  70 zł
7)  36 zł
8)  34 zł