Stany Zjednoczone Ameryki (USA), medal 25-lecie pontyfikatu, 2003

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaki

Cena wylicytowana: 580 zł
Aukcja zakończyła się 26-12-2019 21:52:40
192716
Opis: Stany Zjednoczone Ameryki (USA), medal 25-lecie pontyfikatu, 2003, Aw: Popiersie papieża 3/4 w lewo, wokoło XXV ANNIVERSARY OF THE PONTIFICATE OF JOHN PAUL II, Rw: Herb papieski, w otoku napis: TOWARZYSTWO PRZYJACIÓŁ / FUNDACJI JANA PAWŁA II (w Chicago)
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: na boku 70 i punca NS - nowe srebro lane 86.1 mm, 222.98 g, nakład zaledwie 100 sztuk
Literatura: Grabowski 1036

Cena końcowa: 580 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 197

1)  580 zł
2)  560 zł
3)  500 zł
4)  400 zł
5)  270 zł
6)  250 zł