Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1 dolar, 1921 S

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 19-12-2019 22:30:00
192233
Opis: Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1 dolar, 1921 S, San Francisco, typ Morgan
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 219

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  115 zł
4)  85 zł
5)  75 zł
6)  70 zł
7)  65 zł